Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    -

    Gökyüzünde Bir Nokta Tiyatro Oyunu

    Cumhuriyet Mah, Atatürk Meydanı Cd. No:49, 64200 Uşak Merkez/Uşak 18 Şubat Cumartesi - 19 Şubat 2023 Pazar
    80 dakika
    • Dram
    • Biyografi

    Gökyüzünde Bir Nokta Tiyatro Oyunu

    ‘Gökyüzünde Bir Nokta’ cumhuriyetimizin pek bilinmeyen iki önemli kadın figürünün anısına yazılmış biyografik dram türünde bir oyun. Vatan sevgisi ve bilime olan tutkusuyla kıvılcımdan aleve dönmüş bir hayata tanıklık ederken, diğer yandan hiç adı sanı duyulmamış kahramanları da yad ettiğimiz bir saygı duruşu niteliğinde olan oyunumuz, düşle gerçeğin birbirine karıştığı olay örgüsü içinde sizleri ölüm, zaman, kozmos, aşk ve umut gibi kavramları yeniden irdelemeye davet ediyor.
    İnsanın çaresiz kaldığı zamanlarda umudunu tazeleyen bir oyun ‘’ Gökyüzünde Bir Nokta’’

    *Yaş sınırı bulunmamaktadır.

    Yazar: Birgül Yeşiloğlu Güler
    Yönetmen: Mehmet Toklu

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Uşak - Uşak Atatürk Kültür Merkezi 1 Nolu Salon

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Gökyüzünde Bir Nokta Tiyatro Oyunu Biletleri ve Fiyatları

    UşakGökyüzünde Bir Nokta Tiyatro Oyunu Uşak Biletleri

    30,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    30,00 TL'den başlayan fiyatlarla