Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Gökyüzünü İten Kuş

    • Çocuk Oyunu
    • Tiyatro

    Gökyüzünü İten Kuş

    Müzikli Masal Tiyatrosu

    Süre 40’

    Yaş Aralığı: 4+

    “Gökyüzü birden yeryüzüne doğru inmeye başlar. Herkes buna oldukça şaşırır, ne yapacağını bilemez. Küçük bir kuş, birden koşmaya başlar, yüksek bir kayaya çıkar ve..."

    "Gökyüzünü İten Kuş" masalı bir anlatıcı ve bir müzisyen ile sahneleniyor. Anlatılan hikaye ses ve efektlerle çeşitlendirilirken, masalın şarkısı da çocuklara öğretiliyor ve böylece çocuklarında oyuna katılmaları için bir kapı açılıyor.  

    Moyo Masal Tiyatrosu 2017 yılında kuruldu ve çalışmalarını İzmir'de sürdürüyor. 

    Moyo Masal; ağızdan ağıza, kuşaktan kuşağa, dilden dile günümüze kadar gelen masalları yeniden yorumlayarak, müzik ve farklı anlatım teknikleri ile masaları sahneler. 

    Moyo Masal; çocuklara masal anlatırken: 

    * Masalın içeriğine ve çocuklara verdiği iletiye, 

    * Yaş grubuna uygun masal seçimine, 

    * Yaş grubuna göre anlatım tekniğine, 

    * Her masalın bir şarkısı olmasına, önem ve öncelik verir.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
     
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.
     
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
     
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
     
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
     
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü