Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    • Türkçe
    • English
    • Hrvatski
    • Shqip
    Gömücüler

    Gömücüler

    85 dakika
    • Komedi

    Gömücüler

    Yaş Sınırı: 16+


    Ülkelerin şirketleştiği, dil, din ve ırkların ortadan kalktığı bir dünyada; iki mezarcı bir ölüyü gömmek için sabaha karşı mezarlıkta buluşurlar. Sınıfsal çatışmanın insan hayatını değersizleştirecek kadar keskinleştiği distopik dünyada, iki adam bu sefil hayattan kurtulmak için bir ölüm oyununda karşı karşıya gelir. Aynı dünyaya ait olan bu iki adam oyunu sürdürebilecek mi? Kameralarla sürekli takip edilen bir oyun... Hayatta olanın galip geleceği bir mücadale... Parasını ödeyip izleyebilenlerin arınma gecesi...                                                 

    10. Uluslararası Yeni Tiyatro Dergisi Emek ve Başarı Ödülleri: 'Yeni Nesil Tiyatro' & 'Yılın Umut Veren Erkek Oyuncusu'  

    Oyuncu Kadrosu:

    Yöneten: Osman Utku Atış

    Yazan: Batuhan Kodaloğlu

    Oyuncular: Ergül Can - Batuhan Kodaloğlu - Hanife Özsoy

    Işık Tasarımı: Murat Çetinkaya

    Dekor Tasarımı: Osman Utku Atış

    Teknik: Elif Nisa Gapaylar

    Video: Furkan Koca

    Dekor Uygulama: Tarık Soylu

    Fotoğraf: Atahan Yılmaz

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu