Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    Gorki

    Gorki

    Kuştepe, Ömür Sk. No:8, 34381 Şişli/İstanbul 09 Haziran Cuma - 17 Haziran 2023 Cumartesi
    60 dakika
    • Dram

    GORKİ

    Yaş Sınırı: 16+

    1901 yılı Moskova. Maksim Gorki kışı geçirmek üzere geldiği bir çatı katında çalışıyor. Lenin ile tanışmasını kaleme alıyor.
    Ama kütüphanesinden onun evini gözetleyen Tereza ile tanışması , hayatına değişik bir renk katıyor.. Bir yandan Tereza’nın sevgilisi Boles’e yazmak istediği mektupla uğraşıyor ; Bir yandan da Tereza’nın tacizkar konuşmalarına soğukkanlılığı ile cevap veriyor.Yalnız dikkatli olun. Bu oyun izleyicisinin kafasını çok karıştıracak.

    YAZAR : KAAN ERKAM

    YÖNETMEN: ALİ YAYLI

    OYUNCULAR: UĞUR ÖZBAĞI VE ALMİNA PİLANCIOĞLU 

    SES VE IŞIK: BERKE GENÇÇE VE LARA ÖZMEN

    ASİSTAN: LARA ÖZMEN

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İstanbul Avrupa - Oda Tiyatrosu

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Gorki Biletleri ve Fiyatları

    İstanbul AvrupaGorki İstanbul Avrupa Biletleri

    AdresOda Tiyatrosu
    Organizasyon ODA TİYATROSU
    60,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    AdresOda Tiyatrosu
    Organizasyon ODA TİYATROSU
    60,00 TL'den başlayan fiyatlarla