Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Görüldü

    Kızılay Mahallesi, Kumrular Caddesi, 20-A-2 Kızılay-Çankaya-Ankara 18 Şubat 2023 Cumartesi
    • Dram

    Görüldü

    Yaş Sınırı: 7+

    25 Kasım 1984 Diyarbakır'da bir arkeolog ve bir doktorun iki ay tanışıklığı ve bir haftalık evliliği... İki hayata bedel bir ameliyat ve dokuz yıl hapishane kapılarında çekilen onca eziyetten sonra artık iki yabancı olan bir kadın ve bir erkek...İdare kanalıyla gönderilen, GÖRÜLEN, mektuplar iki insanın arasındaki sırları ve uzaklıklarını anlamak için yeterli midir? Yoksa M.Ö. 13.yüzyıldan yazılıp gönderilmemiş tabletler sırları ve uzaklıkları bitirebilir mi?

    İlk kez sahnelenen Cuma Boynukara'nın 2000 tarihli oyunu, gerçekte kimin özgür, kimin tutsak olduğuna uzak ve yakın tarihten cevap arıyor.

    Oyuncular : Burcu Kahyaoğlu, Hüseyin Oçan

    Yöneten : Bambu Reji Grubu

    Dramarutgi : Hüseyin Oçan

    Görsel : Ozan Demircioğlu

    Afiş Tasarım : Evrim Özkan

    Oynayanlar : Burcu Kahyaoğlu, Hüseyin Oçan

    Yazar : Cuma Boynukara

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Ankara - Bambu Sahne

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Görüldü Biletleri ve Fiyatları

    AnkaraGörüldü Ankara Biletleri

    AdresBambu Sahne
    70,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü