Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Gözlerimi Kaparım Vazifemi Yaparım

    110 dakika
    • Tiyatro

    Gözlerimi Kaparım Vazifemi Yaparım

    İki Perde / Komedi

    Ankara Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları perde açıyor!

    Türk Tiyatrosu’nun en önemli yazarlarından Haldun Taner’in kaleme aldığı “Gözlerimi Kaparım Vazifemi Yaparım” aynı gün doğan Vicdani ve Efruz’un, 31 Mart Olayı’ndan 1960’lara uzanan hikayesini  anlatır.  Vicdani ne kadar dürüst, iyi niyetli ve vatanseverse, Efruz da o kadar yalancı, çıkarını bütün değerlerin üstünde tutan kurnaz biridir. Efruz, çocukluk arkadaşı Vicdani’nin tertemiz duygularını menfaatleri uğruna kullanmaktan çekinmez. Vicdani'ler olmasaydı Efruz'lar kendilerini nasıl var ederdi zaten…

    Birbirinden tamamen farklı Efruz ve Vicdani’nin on yıllara yayılan serüveninde; ezen ezilen ilişkisi, dönem değişse de yaşanılan sorunların değişmezliğine vurgu yapan “Gözlerimi Kaparım Vazifemi Yaparım” yenilikçi mizah anlayışıyla düne, bu güne, yarına ışık tutmaya devam ediyor.

    Yazan: Haldun Taner
    Yöneten: Erdal Ozan Metin
    Dekor:  Emre Satı
    Kostüm: Gökçe Şener
    Müzik: Kemal Günüç
    Koreograf: Yıldız Venedik
    Yardımcı Yönetmenler: Hasan Erten; Azer Can Okutan
    Oyuncular:
    Şahan Efe Küçük
    Doğuşcan Apel
    Azer Can Okutan
    Ali Sağ
    Didem Uzel Gerçek
    Fatih Yücel
    Fatma Öztekin
    Gamze Karababa
    Gülay Çetin
    Hakan Özgenç
    Hasan Erten
    Korhan Enis Yavuz
    Mehtap Maman Çöklü
    Celal Murat Usanmaz
    Nergiz Zaimi
    Özge Aydın
    Özlem İkiler
    Serkan Kaya
    Serkan Yaşar
    Şevket Çetin

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü