Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Grup Gündoğarken - Hal ve Gidiş

    • Müzikal

    Grup Gündoğarken - Hal ve Gidiş

    50 YILLIK MÜZİKAL BİR YOLCULUK

    Geçmişten günümüze, anılarla müzikal bir yolculuk...

    Grup Gündoğarken adıyla tanıdığımız Gökhan ve Burhan Şeşen kardeşlerin çocukluklarından bugüne kadar gelen uzun, keyifli, şaşırtıcı, duygusal ve çok değerli yolculuklarını kendilerinden dinliyoruz.

    Usta müzisyenler Gökhan Şeşen ve Burhan Şeşen’in özgün besteleri eşliğinde, sanat yaşamlarına dokunan birbirinden farklı büyük ustaların hikayelerini, yaptıkları plaklardan verdikleri konserlere, okul hayatlarından hayallerine uzanan bu sanat dolu yılları kendilerinden dinliyoruz ve bir anlığına o yıllara birlikte gidiyoruz. 

     KÜNYE

    Oyunlaştıran : BURHAN- GÖKHAN ŞEŞEN

    Müzikli Anlatıcı : GÖKHAN ŞEŞEN

    Müzikli Anlatıcı : BURHAN ŞEŞEN

    Video Tasarım: MAHMUT UĞUR

    Işık Ve Ses Tasarım : BURAK YALÇIN

    Organizasyon: Glow Medya / CENK OYGUR

     

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

     

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü