Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Gülnihal

    18 Şubat Cumartesi - 25 Şubat 2023 Cumartesi
    60 dakika
    • Dram

    Gülnihal

    Yaş Sınırı: 17+

    Kadınların mücadeleden kopmayan, direnen, gizli bir yanları her zaman vardır. Ancak bunları görmeleri zaman ve sabırla mümkündür. Başlarda güçsüz ve yılgın görünen ” Gül”  karakterinin seyirci önünde geçirdiği evre bunu anlatır. Acılar, depresyon, şiddet hikâye  ne olursa olsun, kadın direnen, sorgulayan bir yanı olduğunu gösterebilir. Bütün hikâyeler de  kadının insan öğesi merakları, var oluş çabası, iç içe geçen hikâyeler  veya iç içe görünen sonsuz bir aynanın görüntüsü gibidir. Her kadın kendi hikâyesinin öznesi, insanı ve varlığı olmaya çalışacaktır.

    Yazan - Yöneten : Miray Ankaoğlu

    Oynayanlar : Demet Şener, Miray Ankaoğlu

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İstanbul Avrupa - Tarık Zafer Tunaya Kültür Merkezi
    İstanbul Anadolu - Kadıköy Barış Manço Kültür Merkezi
    İstanbul Avrupa - CSA Alternatif Sahne

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Gülnihal Biletleri ve Fiyatları

    İstanbul AnadoluGülnihal İstanbul Anadolu Biletleri

    70,00 TL'den başlayan fiyatlarla

    İstanbul AvrupaGülnihal İstanbul Avrupa Biletleri

    AdresTarık Zafer Tunaya Kültür Merkezi
    70,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    AdresCSA Alternatif Sahne
    70,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü