Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Güzel Bahçem Atölye Çalışması

    CUMHURİYET MAHALLESİ, KOYTÜR 2 CADDESİ, KOYTÜR 2 SAHİL SİTESİ, C BLOK, NO:4LC MEZİTLİ-MERSİN 0536-670 60 54 1 Şubat 2023 Çarşamba
    60 dakika
    • Eğlence
    • Atölye

    Güzel Bahçem Atölye Çalışması - Üçgen Sanat Yarıyıl Şenliği

    Yaş Sınırı : 3-12 yaş

    Üçgen Sanat yarıyıl şenliği kapsamında ''Güzel Bahçem Atölye Çalışması'' ile sizlerleyiz. Bekliyoruz.

    Atölyemiz 3-12 yaş grubu çocuklar içindir. Atölyemize katılan çocuklarımız seçtikleri saksılıkları istedikleri renkte boyayacak, minik saksılarına çiçekler ekip, boyadıkları saksılara yerleştirecekler.. Son olarak etiket çubuklarını da saksılarına yerleştirecekler ve sonrasında bakımını öğrenerek ektikleri çiçeklerle atölyemizden ayrılacaklar.. Atölyemizin amacı çocukların el becerilerini geliştirmek, hayal dünyalarını keşfetmek..

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Mersin - Üçgen Sanat-Cep Sahne

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Güzel Bahçem Atölye Çalışması Biletleri ve Fiyatları

    MersinGüzel Bahçem Atölye Çalışması Mersin Biletleri

    AdresÜçgen Sanat-Cep Sahne
    60,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü