Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    -

    Hacivat Karagöz Orta Oyunu

    60 dakika
    • Tiyatro

    Hacivat Karagöz Orta Oyunu

    Yaş Sınırı: 5+
    Süre: 1 saat - Tek perde

    Geleneksel Türk Tiyatrosu'nun unutulmaz tiplerinden Karagöz ve Hacivat, ramazan akşamlarında sizlerle. Mahallemizin diğer sakinlerinden Tuzsuz Deli Bekir, Laz ve Kayserili'nin de yer aldığı orta oyunumuzda, o eski ramazanlara dönüyoruz. Of, hay hak diyelim, başlayalım söze, sahnemiz kurulu bu dört köşe üzre, gelin seyredin bizi dostlar, görelim bu hikaye ne sırlar saklar...

    Gönül verdik perdeye dost, başlayan bir gazeldir
    Hüner değilse de dünyaya gelmek ne güzeldir
    Ölümlüymüş dünya, neler gelmiş neler geçmiş
    Hüner, geçmişi gününde görüp güldürmededir
    Gülen pek az, ağlayan ne çok, yaradanı saymazsak
    Hüner, oynayan kim, oynatan kim, bilmededir
    Yaradan gölgesini eksik eylemesin duamız
    Hüner, gölgede solmadan açmayı bilmededir.

    Oyuncu Kadrosu: Furkan Demir, Oğuzhan Alparslan, Metin Yılmaz, Orhan Bak

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu