Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Hacivat ve Karagöz (Gölge Oyunu)

    Kültür Mahallesi Talatpaşa Bulvarı No:22 Alsancak / İzmir 11 Şubat 2023 Cumartesi
    35 dakika
    • Gölge Oyunu

    Hacivat ve Karagöz (Gölge Oyunu)

    Yaş Sınırı: 3+
    Oyun Süresi: 35 dk.

    İki senelik bir emek ve üretimin sonucunda ortaya çıkan “7. Kıta” Gölge oyunu, düşüncelerin mürekkebe, mürekkepten de hayal perdesinde gölge oldular. 

    Oyun, teknik ilerleyiş bakımından klasik çizgilere bağlı kalsa da, gerek tasvir çizimleri gerek dil açısından yenilikçi bir üslupla tasarlanmıştır. 

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İzmir - Alsancak Gazi Ortaokulu Tiyatro Salonu

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Hacivat ve Karagöz (Gölge Oyunu) Biletleri ve Fiyatları

    İzmirHacivat ve Karagöz (Gölge Oyunu) İzmir Biletleri

    AdresAlsancak Gazi Ortaokulu Tiyatro Salonu
    60,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü