Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Haftanın Elemanı

    • Tiyatro

    Haftanın Elemanı / Doğaçlama Gösteri

    İyi olan ayvayı yer, sen bunu çok iyi biliyorsun.

    Bu oyunda elinden geleni ardına koymayan 12 oyuncu Haftanın Elemanı olabilmek için oynuyor. Alışık olduğun müsabaka anlayışını yerle yeksan eden, hızlı ve neşeli, müzikli ve şarkılı Haftanın Elemanı değişen kadrosu, değişmeyen eğlencesiyle seni bekliyor.

    Süre : 2 Perde, 105 DK

    İlk Oynandığı Sezon: 2010 - 2011

    Etkinlik Kuralları

    -Seyircilerin etkinlik alanında bulundukları süre boyunca maskelerini ağız ve burunlarını kapalı tutacak şekilde takmaları gerekmektedir. Gerekli hassasiyeti göstermeyen seyirciler uyarılacak; kurallara uymadıkları takdirde etkinlik alanı dışına çıkartılacaklardır.

    -Etkinlik, fiziksel mesafe kurallarına uygun şekilde hazırlanan oturma düzeni ile gerçekleşecektir.

    -Etkinlik alanı girişinde Hayat Eve Sığar uygulaması üzerinden HES kodu kontrolü yapılacaktır.

    -Etkinlik alanı girişinde ateş ölçümü yapılacak, 37.8 ve üzeri ateş tespit edilmesi durumunda etkinlik alanına giriş yapılamayacaktır.

    -Oyun gösterimleri başladıktan sonra etkinlik alanına seyirci alınmayacaktır.

    -Etkinlik alanına dışarıdan su dışında yiyecek ve içecek alınmayacaktır.

    -Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

    -Tüm yaş grupları bilete tabidir.

    -Etkinliklerin yaş sınırı sayı ile belirtilmiştir. Belirtilen yaşın altındaki çocukların gösterime getirilmemesi önemle rica olunur.

    -Hava muhalefetinden veya mücbir sebeplerden kaynaklanan etkinlik iptallerinde bilet iadesi yapılacaktır.

    -T.C. İçişleri Bakanlığı'nın yayınlamış olduğu genelgeye istinaden etkinliğe katılacak seyircilerin fotoğraflı kimlikleriyle birlikte en az iki doz aşı olduklarını gösteren aşı kartlarını, aşı olmayan seyircilerin en geç 72 saat önce yapılmış ve negatif sonucu olan PCR testlerini; hastalığı geçirmiş olan (bilimsel olarak bağışık kabul edilen süreye göre) seyircilerin belgelerini ibraz etmeleri zorunludur. Aşısı bulunmayan ve negatif PCR testi sunmayan seyirciler etkinliğe kabul edilmeyecektir.

     

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü