Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    Hansel ve Gretel'in Eğlenceli Öyküsü.

    Hansel ve Gretel'in Eğlenceli Öyküsü.

    40 dakika
    • Çocuk Oyunu

    Hansel ve Gretel'in Eğlenceli Öyküsü

    Süre: 40 dk.
    Yaş Sınırı: 24 ay ve üzeri için uygundur.

    Bir varmış, bir yokmuş evvel zaman içinde Hansel ve Gretel isminde iki sevimli kardeşin, daha çok küçükken kendilerine sürekli çocuk masalları anlatan anneleri, bu dünyadan göçünce, ormanın yakınında bulunan kulübelerinde babaları ile birlikte yalnız yaşıyorlarmış.
    Aslında masal böyle değilmiş. Aslında Hansel ve Gretel’in gerçek bir öyküsü daha varmış. Hansel ve Gretel’de hepimiz gibi okula giden iki öğrenciymiş. Ve en büyük hayalleri izci olup doğaya karışmakmış.
     

    -Tüm yaş grupları bilete tabidir. Biletsiz seyirci salona alınmaz
    -Satın alınan biletlerde iptal iade ve değişiklik yapılmaz.
    -Salona profesyonel kayıt cihazları alınmayacaktır.
    -Salona yiyecek ve içecek ile girilmez.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir

     

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu