Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

-

Haylaz, Kahraman Yahut Kral Çiko

40 dakika
  • Çocuk Oyunu

Haylaz, Kahraman Yahut Kral Çiko

Yaş Sınırı: 4+

Ferhan diyarının Şensoy krallığında işler epey karışıktır. Çiko ise haylazlığın gölgesinde istemeden büyük bir kahramanlık gösterir. Modern bir Meddahın, geleneksel bir formla anlatacağı masalımız sizlerle.
‘Uzundur bu masalın adı,
Klişe bir final duymakla çıkar tadı.
Asıl klişedir klişesiz masallar,
Sarpa sardı yarasalar.’

‘Haylaz, Kahraman yahut Kral Çiko’ çocuklarla birlikte yetişkinlerinde izlemekten son derece keyif alacağı bir oyun.

 

Yazan&Yöneten: Fatih Serdar Yılmaz
Düzenleme&Danışman: İlkay Zengin
Koreografi: Bilgesu Gökçearslan
Makyaj Tasarımı: Ege Çetmilioğlu

Performans: Rasim Kılıç

• Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

• Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.

• Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

• Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

• Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

• Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

 

Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü