Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Hayvan Çiftliği.

    120 dakika
    • Dram

    Hayvan Çiftliği

    Yaş Sınırı : 10+

    Süre : 2 saat 

    Yeni bir sistem düşünün her şeyin kusursuz olduğu ve eşitlikten yana durduğu, kaostan uzak bir ütopya... Ve iktidar hırsı ile değişen, evrilen bir zümrenin adım adım diktatörlüğe uzanan yolculuğunda ezilen sömürülen zulüm görenleri düşünün bir de. Tarih, mekan, şahıslar değişse de değişmeyen tek bir gerçek var o da eşitlik daima bir distopyadır.

    Oyuncular

    S. Çağrı Pepesöyler, Musa Efe, Aybüke Kolukısa, Nazlıcan Dizdar, Elif Şimşek, Uğur Simit, Aslıhan Demir, Çilem Sezgin, Berkay Çağrı Başer, Kardelen Uslan, Ezgi Özerdem, Ali Erocak, Esma Yılmaz, Esin Al, Yiğit Altar Atasever, Yener Kubilay, Alican Kolsuz, Soner Kahyaoğlu, Mustafa Acar

    Sahne Arkası

    Yazan: George Orwell

    Yöneten: S. Çağrı Pepesöyler

    Dekor Tasarımı: Aybüke Kolukısa

    Işık Tasarımı : Yiğit Altar Atasever

    Makyaj Tasarımı : Kardelen Uslan

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü