Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Hesap

    85 dakika
    • Komedi

    Kim ödeyecek bu hesabı?

    Dört erkek arkadaş, sizin de müşterisi olduğunuz bir barda masalarına gelen hesabı ödemek için erkekçe bir mücadeleye girişiyor.

    Buraya kadar okey. Bunu görmeyeniniz yoktur. Ya sonra?

    Kara komedinin sınırlarında gezinen, yer yer o sınırları aşan, dört başı mamur bir mekan oyunu!

    İçeceğinizi alın ve kendinizi Hesap'ın seyrine bırakın.  Yöneten: Osman Utku Atış Proje Konsept: Mert Yılmaz Oyuncular: Ömer İlci - Mert Yılmaz - Ergül Can -Batuhan Kodaloğlu -Ezgi Sönmez -Ayşe Güreşçi 

    Yöneten: Osman Utku Atış Proje Konsept: Mert Yılmaz

    Oyuncular: Ömer İlci - Mert Yılmaz - Ergül Can -Batuhan Kodaloğlu -Ezgi Sönmez -Ayşe Güreşçi

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü