Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Hiç Kimse

    İstanbul - CSA Alternatif Sahne Cumhuriyet, Bomonti Park Çarşı, Kazım Orbay Cd. No:3B, 34000 Şişli/İstanbul 25 Mayıs 2022 Çarşamba
    75 dakika
    • Dram

    Hiç Kimse

    Tek perde /  Dram / 75 dk

    Dünyanın ortasında bir yere düşüveren insanoğlu çağlar boyu varlığına anlam aramış. Bu arayışın sancılarını ayaklarını bastığı coğrafya şekillendirmiş hep.

    Kimseyle yakınlık kuramayan, bütün çabalarına rağmen sosyal hayata giremeyen 45 yaşındaki Erkut ile psikiyatristi Zeynep Hanım’ın yolları bir klinikte kesişir. Erkut varlık ve hiçlik arasında sıkışmış kendi ile kavgasını bitirememiştir. Zeynep ise hastasını iyileştirmek için elinden geleni yapmaktadır. Erkut tüm bu sorgulayışları sonunda bir karar verecektir. Bu karar Zeynep’in kendi sorgulamalarına kaynaklık edecektir.

    Döngü içinde bocalayan sadece Erkut değildir.

    Evren ve küçük genç gezegenimizdeki düzensizlik içinde tekrarlanan düzende çırpınan ve hep aynı sonu yaşayan insanlıktır.

    Eser: Adnan Büyükbaş

    Uyarlayan, Yöneten: Tanya Aksu Gökdeniz

    Dekor Tasarım- Kostüm Tasarım: Harika Derya Ertan Yücel

    Işık Tasarım: Hüseyin Bakadur

    Müzik: Vurgun Deniz

    Afiş Tasarım: Gülşah Ünsal

    Oyuncular

    Hasan Fehmi Gökdeniz, Tanya Aksu Gökdeniz

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İstanbul Avrupa - CSA Alternatif Sahne

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü