Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    • Türkçe
    • English
    • Hrvatski
    • Shqip
    Hidayet Tılı "Revizyon" - Tek Kişilik Stand Up

    Hidayet Tılı "Revizyon" - Tek Kişilik Stand Up

    29 Kasım Çarşamba - 14 Aralık 2023 Perşembe
    70 dakika
    • Komedi
    • Stand up

    Hidayet Tılı "Revizyon" - Tek Kişilik Stand Up

    Yaş Sınırı: 18+

    Hidayet Tılı hakkında; Komedyen, Hakan, Müezzin, Hoca... Kaş’ın Yozgat Köyü’ndendir. 5 yıl Ülkücü Kadınlar Derneği’nde, 1 yıl da Kürt Ocağı’nda yaşamış ve şimdilerde de Kız Kur’an Kursu’nda yaşamaktadır. Güzel ezan, mevlüt, Kur’an okur ve ilahi söyler. Çok iyi tarot falı bakar, darbuka çalar ve dombra söyler. Kararsızdır, OKB’si vardır. 5 Şubat’ta kaydı aldığı speşılını 14 Mayıs’ta yayınlamıştır. Kadın mı erkek mi? Bu konuda tartışma yaratmıştır ve gösteride konuyla ilgili gerekli açıklamaları yapacaktır. Revizeyi çok sevdiği için yeni gösterisinin ismini Revizyon koymuştur. Belki bu açıklamayı da revize eder, gösteride görüşürsünüz..

     

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Hidayet Tılı "Revizyon" - Tek Kişilik Stand Up Biletleri ve Fiyatları

    AnkaraHidayet Tılı "Revizyon" - Tek Kişilik Stand Up Ankara Biletleri

    AdresBerlin Cafe Pub
    Organizasyon Sıfıraltı Tanıtım Teknoloji
    190,00 TL 'den başlayan fiyatlarla

    İstanbul AvrupaHidayet Tılı "Revizyon" - Tek Kişilik Stand Up İstanbul Avrupa Biletleri

    AdresMentalist Pub
    Son 10 Bilet Koltuklar Tükenmeden BİLETİNİ AL
    Organizasyon Aile Salonu
    200,00 TL 'den başlayan fiyatlarla

    İzmirHidayet Tılı "Revizyon" - Tek Kişilik Stand Up İzmir Biletleri

    AdresSardunya Alsancak
    Organizasyon Aile Salonu
    200,00 TL 'den başlayan fiyatlarla