Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Hişşşt Sakin!

    • Çocuk Oyunu

    Hişşşt Sakin!

    NOT: Oyunumuz pedagog onayı ile ve özgün müzikler ile sahnelenmektedir. 

    Arkadaşı Tiki’nin şakalarına öfkelenen Toti, DABİ ile karşılaşınca bakalım neler olacak? “Hişşşt Sakin” adlı çocuk oyunumuz, arkadaşının şakalarına kızıp öfkesini kontrol edemeyen Toti’nin sürpriz bir şekilde fantastik bir karakter ile karşılaşması ile başlar. Dabi, sakinleşmenin yollarını bulması için Toti’ye eşlik eder. Oyun kurarak sakinleşen Toti, arkadaşı ile problemi çözmek için harekete geçer. Yaptığı şakalarla başkalarını incittiğini fark etmeyen Tiki, Toti’nin çözüm yolu olan sakin davranışları karşısında ne yapacağını bilemez. Oysa Tiki arkadaşlarını kızdırdığında karşı tarafın incindiğini fark etmemekte ve çok eğlenmektedir. Toti sürpriz kahramanımızın da yardımıyla Tiki’nin şakalarına oyun ile karşılık verince hem sakin kalmanın keyfini yaşar hem de arkadaşı Tiki’ye başkaca eğlence yollarının olduğunu gösterir. Dabi ise uzaktan olanları izlerken Tiki onu görmüştür. Oyun Tiki’nin merakla bu yabancıyı beklemesi ile başlar ve…

    Yazan                : Dilek Yıldız-Özge Yıldırım-Özgür Akıncıoğlu

    Yönetmen         : Özgür Akıncıoğlu

    Oynayanlar      : Dilek Yıldız - Özgür Akıncıoğlu - Hasan Tanay

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü