Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    • Türkçe
    • English
    • Hrvatski
    • Shqip
    Hoşçakal Sabo

    Hoşçakal Sabo

    Firuzağa Cad., Taktaki yokuşu 2/B Cihangir, Ağa Bilardo Yanı, 34433 Beyoğlu/İstanbul 20 Aralık 2023 Çarşamba
    70 dakika
    • Absürt

    Hoşçakal Sabo

    Süre: 70 Dakika

    Ahsen, metropol karmaşasında yalnız ve monoton bir hayat süren, hiç evlenmemiş, home-office çalışarak geçici işler yapan 40 yaşında bir kadın... En büyük hayali olan sinema ve tiyatro oyunculuğunu gerçekleştirmeye 3 yıl önce karar vermiş fakat dişe dokunur bir rol kapamamıştır. Bu süreçte anne baba travmalarından yansıyıp zamanla kendi iç sesine dönüşen gölge yanlarıyla ve sürekli sabote edilme hissiyle mücadele eder. Artık evinden dışarı çıkamaz haldedir. Evdeki yaşantısından bunalan Ahsen, new-age spiritüel akımlardan da yardım almaya çalışır. Anne ve babasını temsil eden iç sesleri ise, bilinçaltında zamanla birer yaratığa dönüşür. Yazacağı tiyatro oyunu için ilham arama süreci, Ahsen’in iç sesleriyle yüzleşerek hayatı sorgulamasına ve bağını kaybettiği dişil tarafını keşfetmesine yol açan bir bilinçaltı yolculuğuna dönüşecektir

    YAZAN: SİMAY ANTEP

    YÖNETEN : TANYA AKSU GÖKDENİZ

    DEKOR- KOSTÜM : YASEMİN AKTAŞ

    KOREOGRAFİ : SEÇİL DEMİRCAN

    IŞIK: HÜSEYİN BAKADUR

    AFİŞ TASARIM : ÖZGE ÖZDEN

    OYNAYANLAR

    HASAN FEHMİ GÖKDENİZ

    SİMAY ANTEP

    SİBEL YAPTI

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Hoşçakal Sabo Biletleri ve Fiyatları

    İstanbul AvrupaHoşçakal Sabo İstanbul Avrupa Biletleri

    AdresTatavla Sahne  
    Organizasyon Devri Alem Oyuncuları
    140,00 TL 'den başlayan fiyatlarla