Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Huhu ile Bilim Şov

    45 dakika
    • İnteraktif Bilim Gösteri

    Huhu ile Bilim Şov

    Süre : 45 dk.

    Yaş Sınırı : 3+

    Çocuk Aklı'nın merakli ve muzip karakteri Huhu, bilimsel konuları ele aldığı şovuyla karşınızda! Dikkatini çeken, düşünmeye değer her şeyi özgün yaklaşımıyla ele alan Huhu, çocukların da yardımıyla bilimin özüne iniyor. Çocukça sorulara Çocuk Aki'yla yanıtlar anıyor: "Gazoz şişesinden lavabo yapılır mı?", "Uçaklan kaybeden dev rüzgarlar çok yakınımızda olabilir mi?", "Buhar treni keşfetmek için kaç bardak su gerekir?". "Dumania haberleşme yeni çağın iletişim şekli olabilir mi?"

    Huhu ile Bilim Şov, çocukların bilime karşı meraklarını artırmak için tasarlanmıştır. Yaş grubuna uygun basit bir dil kullanılır. Bilimin soğuk dili çocuk muzipliği ve heyecanıyla isitilip anlaşılabilir bir kıvama gelene kadar eritilir. Çocukların şekil vermesiyle tekrardan soğumaya bırakılır. Gündelik olaylardan örnekler verilir. Bu örnekler basit, hoplamali zıpmalı, çatlamalı patlamalı deneylerle bilimsel hale getirilir. Gösteride ele alınan başlıca konular şunlardır: Hava olayları, sıcak soğuk dengesi, bulutlar, hareket, maddenin farklı halleri, buhar gücü, kimyasal değişimler...Afiyet olsun!

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü