Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    İbiş Adında Bir İbiş

    40 dakika
    • Ortaoyunu & Meddah
    • Kukla Gösterisi

    İbiş Adında Bir İbiş

    Geleneksel drama sanatlarından kukla, karagöz ve meddahlığın aynı oyunda iç içe kullanıldığı ve 3 ile 100 yaş arasındaki herkese eğlenceli zaman geçirtecek bir oyun ‘İbiş Adında Bir İbiş’. Oyun oyuncunun iki valizle başlayıp giderek sahnesini kurup, kostümünü giyip, makyajını seyirci önünde yapması ile başlar. Bu uzun ön-oyun palyaçoluk unsurlarıyla bezenmiş ve çocukların yaratıcılığını harekete geçirmeyi hedeflemektedir. Oyuncu ve seyirciler bir tiyatrocunun valizinde neler olabileceği üzerine sohbet ederken yavaş yavaş sahne kurulur ve ortaya kuklalar çıkar... Ancak şunu öğreniriz ki oyunun asıl kahramanı İbiş gelmemiş! Sadece giysileri vardır. Peki oyun nasıl oynanacak ve İbiş kim olacak?

    OYNAYAN: Haluk Yüce

    KARAGÖZ TASARIM: Tuncay Tanboğa                 
    KUKLA TASARIM: Tuğrul Çetiner                         
    SAHNE TASARIMI: Haluk Yüce                          
    MÜZİK: Haluk Yüce, Can Simer 

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü