Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    • Türkçe
    • English
    İçinden Tramvay Geçen Şarkı

    İçinden Tramvay Geçen Şarkı

    100 dakika
    • Tiyatro

    İçinden Tramvay Geçen Şarkı

    Akıl Fikir Kumpanyası

    Süre: 1 Saat 40 Dk. - Tek Perde

    Yaş Sınırı: 13+

    Usta tiyatrocu Ferhan Şensoy tarafından yazılan “İçinden Tramvay Geçen Şarkı”, döneminin ünlü komedyeni Karl Valentin’in hayatından yola çıkarak 2. Dünya Savaşı’nın izlerini kara-komik bir üslupla sahneye taşıyor; oyunda eğlence ile savaş trajedisi harmanlanarak ironik bir dil ile seyirciye sunuluyor.

    **Oyun başladıktan sonra içeri seyirci alınamamaktadır.

    Yazan: Ferhan Şensoy
    Yöneten: Kerem Yalçın
    Koreografi: Aslı Çetir Yalçın
    Oyuncular: Kerem Yalçın, Çağla Engin, Mert Bulut, Merve Aslan Özdemir, Berkan Kısabacak, Hazal Zengin
    Teknik: Hakan Mert Önder
     

    Yazan: Ferhan Şensoy
    Yöneten: Kerem Yalçın
    Koreografi: Aslı Çetir Yalçın
    Oyuncular: Kerem Yalçın, Çağla Engin, Mert Bulut, Merve Aslan Özdemir, Berkan Kısabacak, Hazal Zengin
    Teknik: Hakan Mert Önder

     

    Oyun başladıktan sonra içeri seyirci alınamamaktadır.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu