Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    • Türkçe
    • English
    • Hrvatski
    • Shqip
    İfigenya

    İfigenya

    75 dakika
    • Yetişkin Oyunu

    İfigenya

    Doğu ile Batı arasındaki ilk büyük savaş: Akha ordusu, Truva seferine çıkmak üzeredir. Birleşik ordu donanmasının sıkıştığı limandan kurtulup harekete geçebilmesi için rüzgâra ihtiyacı vardır. Başkomutan Agamemnon, Artemis’in kutsal geyiklerinden birini öldürdüğü için tanrıça da onun rüzgârını kesmiş ve herkesi bu limana hapsetmiştir. Doksandokuz kralın ordusu hastalıktan kırılırken, öfkeyle bekleyen askerlerin gözü Agamemnon’dadır. Başkomutan’ın sadece kendisi ve makamı değil, başta ailesi olmak üzere, tüm ülke tehlikededir. Agamemnon’un yapabileceği tek bir şey kalmıştır: En değerli varlığı olan kızı İfigenya’yı tanrılara kurban vermek!..

    SÜRE: 75 Dk. / Tek Perde

    Yetişkin Oyunu

    YAZAN

    :EURIPIDES

    ÇEVİREN

    :ARİ ÇOKONA

    YÖNETEN

    :SERDAR BİLİŞ

    SAHNE- KOSTÜM TASARIMI

    :GAMZE KUŞ

    DRAMATURG

    :GÖKHAN AKTEMUR

    MÜZİK

    :BURÇAK ÇÖLLÜ

    IŞIK TASARIMI

    :KEMAL YİĞİTCAN

    EFEKT TASARIMI

    :GÖKHAN SUNA

    DEKOR UYGULAMA

    :GÖKHAN USANMAZ

    KOSTÜM UYGULAMA

    :ONUR UĞURLU

    YARDIMCI YÖNETMENLER

    :ÖZGÜR KAYMAK - DOLUNAY PİRCİOĞLU - GÜLSÜN ODABAŞ

    REJİ ASİSTANLARI

    :EMRE ŞEN - SELEN NUR SARIYAR - EBRU ÜSTÜNTAŞ

    OYUNCULAR

    :CEREN KAÇAR, ELVAN BORAN, YILDIRAY ŞAHİNLER

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu