Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    İki Efendinin Uşağı Alaturka

    80 dakika
    • Tiyatro

    İki Efendinin Uşağı Alaturka

    Süre: Tek Perde, 80 Dk.

    ***Cihangir Atölye Sahnesi öğrencilerine özel indirim bulunmaktadır. Etkinlik girişinde kontrol edilecektir.

    İtalyan yazar Carlo Goldoni’nin yüzyıllardır dünya çapında büyük ilgi gören klasik komedyası, Kıvanç Kılınç’ın 19. yüzyıl İstanbul’a uyarlaması ve Muhammet Uzuner’in orta oyununa yaslanan rejisi ile “Alaturka” bir komedi olarak sahneleniyor.

     

    Yazan: Carlo Goldoni

    Çeviren: Rekin Teksoy

    Uyarlayan: Kıvanç Kılınç

    Yöneten: Muhammet Uzuner

    Müzik: Berktay Akyıldız

    Koreografi: Hicran Akın

    Işık Tasarımı: Onur Alagöz

    Şarkı Sözleri: Kıvanç Kılınç

    Orkestra (Stüdyo Kayıt)

    Piyano: Berktay Akyıldız

    Kanun: Mehmet Orçun Cengiz

    Klarnet: Ulaş Uysal

    Bas: Ceren Akyıldız

    Oyuncular : Alper İrvan, Ayça Öztürk, Berfin Karatay, Canberk Dikmen, Can Seçki, Emrah Erginöz, Erdi Öztürk, Gözde Yıldız, Osman Onur Can

    Afiş Tasarımı: Ali Can Elagöz

    Işık Kumanda: Yusuf Kısa

    Efekt Kumanda: Dorukhan Kenger

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü