Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    • Türkçe
    • English
    • Hrvatski
    • Shqip
    İki Haylaz Fare

    İki Haylaz Fare

    • Çocuk Oyunu

    İki Haylaz Fare

    İKİ KÜÇÜK FARE: İki kişilik interaktif çocuk oyunudur. La Fonteine masallarından uyarlanmıştır. Oyun önermesini arkadaşlık, yardımlaşma gibi duygulara dayandırırken öte yandan  kibrin kötü olduğu vurgusunu yaparak ne kadar güçlü zengin yada büyük olmaksızın herkesin bir gün yardıma ihtiyaç duyabileceğini anlatır.  Didaktik unsuru eğlence ve masalsı unsurlarla ele aldığı için, çocukta bu güzel duyguların kalıcı etkisi artmış olur.

    DEKOR BİLGİLERİ:

    6*2,5 Orman resimli fon perde

    Oyuncuların kostümü

    sahne üstü için çimen ve orman yeşillikleri

    İki adet ağaç

    Birkaç mantar

    *Salondaki seyirci kapasitesi 40 kişi ile sınırlıdır, salona veli alınmayacaktır, veliler bekleme salonunda bekleyecektir.

    Oyun Adı: İki Haylaz Fare
    Oyunun Türü: Tek perde/ İnteraktif çocuk oyunu/ Danslı ve müzikli  
    Oyuncu Sayısı: 3 kişi
    Süresi: 30-35 dk.
    Oyun Yaş Aralığı: 3-10 yaş
    Yazar: Orhan Kocabıyık
    Yönetmen: Gözde Kocabıyık
    Oyuncular: Ezgisu Kıvrak, Oğuz Tek Baş, Deniz Dömezbilek
    Kondüvit: Doğa Candansayat

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu