Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    İki de Bir

    65 dakika
    • Tiyatro

    İki de Bir

    Yaş Sınırı : 12+

    Damla kişisel gelişime meraklı, faal bir kadındır. Bir gün yeni bir kursa giderken yolunu kaybeder. Rıza karşısına çıkar. Ona yol gösteremeye çalışmakta gibi görünmekteyken aslında daha farklı amaçları ve düşünceleri olduğunu yol boyu farklı kişilik özelliklerini ortaya koyarak göstermeye başlar. Kursa giden yol Rıza’nın değişkenliği de eklenince bu kez çok zorlu geçecektir.

    Tiyatronun Adı: Tiyatro Teğet/ Gülşah Tomaç

    Oyunun Adı: İki De Bir

    Yazan: Sı̇Bel Tomaç

    Yöneten: Enı̇s Ergün/Sı̇nel Tomaç

    Dramaturgı̇: M. Emı̇n Taşdemı̇r

    Müzik: İlhan Kavaklıpınar

    Işık: M.Emı̇n Taşdemı̇r

    Afiş: Umut Rışvanlı

    Dekor/Kostüm: Bilal Aydoğdu/Sibel Tomaç/Mehmet Aksu

    Oyuncular: Ertaç Yıldız/Sı̇bel Tomaç

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü