Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    İkinci Dereceden İşsizlik Yanığı

    Bursa - Kafa Sahne 28 Mayıs 2022 Cumartesi
    70 dakika
    • Tiyatro
    • Yetişkin Oyunu

    İkinci Dereceden İşsizlik Yanığı

    Ülkenin geleceğine bir mektup yazsanız ilk cümleniz ne olurdu? Çağımızda krizler nasılsa süreklilik arz ediyor, tarih tekerrür ediyor, ha bugün ha yarın… Bellek denen şey her şeyi unutmaya, gömmeye teşne… Ülkenin tarihinden, 2001 yılından bir hayalet geziniyor ortalıkta. Öyle ya hayaletler hakkıyla gömülmediği için hortlarlar. Bu hayaletin, belleğinin kuyusundan çıkarıp, anlatacağı bir hikayesi var. Gözünün yaşı, alnının teri, kalbinin ışığı, toprağın hafızasıdır insan. Şimdi o hayalet seyircisine kendinin gösteriyor, baktığı kırık kahkaha aynasından...

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Bursa - Kafa Sahne

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü