Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Başkent Kültür Yolu Festivali - İlhan Ateş İle Kukla Mask Yapımı Atölyesi

    Ankara - DT-PİLAVOĞLU HAN Kale Koyunpazarı Sokak No:64 D:N0, 06250 Altındağ/Ankara 31 Mayıs Salı - 10 Haziran 2022 Cuma
    • Başkent Kültür Yolu Fest.

    İlhan Ateş İle Kukla Mask Yapımı Atölyesi ( Başkent Kültür Yolu Festivali )

    Yaş Sınırı : 9-10

    1991 yılında Hacettepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Heykel Bölümünden mezun oldu. 1993 yılında Devlet Tiyatrolarında heykeltıraş olarak çalışmaya başladı. Hayvan Çiftliği, Kurban, Keloğlan Keleşoğlan, Üç Şehzade, Küçük Bir Mucize, Kuğunun Şarkısı ve daha birçok oyun için mask ve kukla tasarımı ve uygulaması yaptı. 1991 yılında, Ankara Sanat Kurumunun “En iyi Mask Uygulama” Ödülü’nü aldı.

    Çalışmalarına halen Devlet Tiyatrolarında dekoratör – heykeltıraş olarak devam etmektedir. Ayrıca kurucusu olduğu Sanat Teknik Çalışanları Derneği başkanlığı görevini yürütmektedir.Maske yapımının en kolay ve hızlı yöntemlerinin anlatılacağı, tiyatroda kullanılan maske yapım tekniklerine yönelik bilgilerin paylaşılacağı atölye çalışmasında çocuklar, maske yapımını uygulamalı olarak öğrenme fırsatı da bulacaklar.

     

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Ankara - DT-PİLAVOĞLU HAN

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

     

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü