Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    İnsanlık Hali

    Levent, Çalıkuşu Sk. No:2, 34330, 34330 Beşiktaş/İstanbul 11 Şubat Cumartesi - 11 Şubat 2023 Cumartesi
    90 dakika
    • Komedi

    İnsanlık Hali

    Etkinlik Yaş Sınırı: 14+

    Gündelik hayatta insanların başına gelebilecek sıradan hikayeleri mizahi bir dille anlatıyoruz. Evde, hastanede, işte, sokakta yaşadığımız gündelik hayatlardan derlemeler. İletişim çağının ilerlediği bu dönemde iletişim kuramayan ve vurdumduymaz halimize değindik.  Tecrübesiz insanların film setine, cimri bir koca ile istekleri hiç bitmeyen bir çiftin evine, çapkınlık peşinde olan dolandırıcı bir adam ile saf eşin evine, hastanede olayların karıştığı bir acil servise, karakolun curcuna olduğu bir güne konuk olup hane hane geziyoruz. Nerede nasıl biri olursak olalım önce insan olalım diyoruz. Amacımız insanları iğnelerken düşündürmek. Düşündürür iken güldürmek. Güleriz ağlanacak halimize. Kısacası konumuz insanlık.

    Yazan: Demet SÖNMEZ
    Yöneten: Aziz İzzet BİÇİCİ
    OYUNCU SAYISI : 7 Kişi

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İstanbul Avrupa - Beşiktaş Bld Levent Zübeyde Ana Kültür Merkezi

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    İnsanlık Hali Biletleri ve Fiyatları

    İstanbul Avrupaİnsanlık Hali İstanbul Avrupa Biletleri

    150,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    150,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü