Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    -

    İstiklal Yolu

    • Tiyatro

    İstiklal Yolu

    7. Orduda görevini sürdürmekte olan Mustafa Kemal, yaklaşmakta olan İngiliz ordusuna direnmeme emrine itiraz telgrafını çektikten sonra istifa ederek İstanbul’a gelir. Tanıdığı, güvendiği subaylarla annesi Zübeyde Hanım’ın da yaşadığı evde buluşan Mustafa Kemal, direnişi başlatmak üzere İstanbul’dan Samsun'a doğru harekete geçer. Milli mücadele döneminde Mustafa Kemal’i, Anadolu halkının topyekün mücadelesini anlatan İstiklal Yolu; Mustafa Kemal’in İstanbul’u terk edişinden İzmir’in kurtuluşuna kadar olan süreci akıcı bir dille ve tiyatronun dram dilini kullanarak anlatıp izleyiciyi 60 dakika boyunca milli mücadele dönemine sürüklüyor. Ünal Çeken’in kaleme aldığı ve yönettiği eser Anadolu turnelerinde şimdiye kadar 200.000 üzerinde izleyiciyle buluştu.

    Yazan - Yöneten : Ünal Çeken

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu