Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    İtirazım Var Masallara

    80 dakika
    • Tiyatro

    İtirazım Var Masallara

    Yaş Sınırı: 18+

    Bir gazino atmosferinde geçen oyun,  masalların  gerçeklerine uzandıkça kimi zaman  içerdiği kara mizahla gülümsetmeyi  , ama çoklukla   “iyilik, sevgi, intikam, isyan, şiddet, istismar “ gibi durum, duygu ve acılarla   yüzleşmeyi hedefliyor. İtirazım Var Masallara;  masal karakterlerinin bilmediğimiz hayatlarından yola çıkarak, çok iyi bildiğimiz   sarsıcı gerçeklere uzanan müzikli bir performans.

    Oyun seyirciye şöyle sesleniyor: “Sert  ama  şarkılardan teselli bulan, siyahı renkli, altını fakir ve bol çuvaldızlı bir gece vadediyoruz. Duymaya  cesaretiniz, gönlünüzden  eşliğiniz  varsa, gelin..belki de  bir masal yazarız  vuslata dair. Çünkü  biliriz;  gerçeğin gölgesinde solar gönüller…”

    Yazan-Yöneten: Bahadır Yüksekşan

    Yardımcı Yönetmen: Alev Koçer 

    Oyuncu: Bahadır Yüksekşan

    Dekor/Kostüm Tasarım: Tuğba Yüksekşan & Ferit Can

    Işık – Müzik Kumanda: Tuncay Keleş

    Video – Fotoğraf-Afiş Tasarım: Cem Demirel

    Şarkı: Bahadır Yüksekşan & Nexus Production

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü