Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    -

    İvan İlyiç'in Ölümü

    Yakîn Tiyatro, Maltepe, Necatibey Cd. No:102/A, 06570 Çankaya/Ankara 06 Nisan Perşembe - 11 Nisan 2023 Salı
    95 dakika
    • Dram

    İvan İlyiç'in Ölümü

    Yaş Sınırı: 13+

    Başkalarına göre ben sadece çok hastayım. Hastalık sadece bir yalan.  Ölüm öncesini kaplayan koca bir yalan; onların korkunç, muhteşem ölüm olayını ziyaretleriyle örtmeye çalışarak, gündelik bir şeye indirgedikleri bir yalan… Bırakın şu yalanları! Ölmekte olduğumu siz de biliyorsunuz, ben de biliyorum. Yalan söylemekten vazgeçin bari!

    Ta gerilerde, hayatının başlangıcında, aydınlık bir nokta vardı. Sonraları bu nokta karardıkça karardı. Hem de gittikçe artan bir hızla...  Ölüme olan mesafenin karesiyle ters oranlı bir hızla yere düşen bir taş gibi. Çoğalan bir yığın ıstırap, daima artan bir hızla sona, en korkunç ıstıraba doğru tepetaklak inmek… Hayat.

    Ölümü son bilenlere…

    Yöneten: Öncü ALPER
    Reji Asistanı: Ömer Faruk ATAGÜL, Ekin Yağmur YILMAZ
    Dekor-Aksesuar: Mustafa Hüsnü KOCA
    Kostüm: Eylem Seda KARAKOÇ
    Müzik: Selin GÖKSU
    Afiş Tasarım: Sıla SERT
    Tanıtım ve Organizasyon: Emre ŞAMDAN

    Oyuncular:
    Çağlar MAÇKALI (Ivan)
    M. Sefa KESKİ (Gerasim)
    Zeynep DİZER (Proskovya)

     

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Ankara - Yakîn Sahne

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    İvan İlyiç'in Ölümü Biletleri ve Fiyatları

    Ankaraİvan İlyiç'in Ölümü Ankara Biletleri

    AdresYakîn Sahne
    Yakın Tiyatro
    Organizasyon Yakın Tiyatro
    60,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    AdresYakîn Sahne
    Yakın Tiyatro
    Organizasyon Yakın Tiyatro
    60,00 TL'den başlayan fiyatlarla