-

Kaç Baba Kaç

  • Tiyatro

Kaç Baba Kaç

Yaş Sınırı : +16 

Bilgi: Etkinlik için 1+1 hediye bilet kampanyası mevcuttur. Aynı seanstan En az 2 bilet seçiminde aktif olacaktır.

NOT: 1+1 hediye bilet kampanyasından yararlanmak için lütfen biletlerinizi Biletinial Websitesi üzerinden alınız. Mobil uygulamayı kullanmayız. Kampanya mobil uygulamada yansımamaktadır.

Komedi oyunlarının dahi yazarı Ray Cooney’in ustalık eseri olan “KAÇ BABA KAÇ” Haldun Dormen’in çevirisi ile sahnelerde… 2 saat boyunca düşmeyen temposu ile kahkahalar attıran KAÇ BABA KAÇ oyununda Doktor David Morgan'ın (Çağrı Turnalı) yıllardır beklediği, üniversitede rektör olma şansı kapısını çaldığı anda, yıllar önce yaptığı küçük bir kaçamak 18 yaşında bir erkek çocuk olarak karşısına çıkar. Üstelik çocuk sarhoştur ve ehliyetsiz araba kullandığı için tutuklanıp polis nezaretinde Dr. Morgan'ı aramaya gelir. Doktor bunu herkesten özellikle de karısından (Rosemary – Müge Akman) saklamaya çalışır. Doktorları, hemşireleri ve hastaları işin içine sokmadan idare etmek yerine tam tersi onları da bu arapsaçına dönüşmüş durumun ortasına atar. Doktor arkadaşından (Ted – Mustafa Çolak) yardım isteyip onu da içinden çıkılmayacak durumlarla baş başa bırakır.

 

Oyuncu Kadrosu: Beliz Yüksel, Berahan Onat, Çağdaş Sur, Çağrı Turnalı, Fatma Kılıçsoy, Mehmet Savat,  Mustafa Çolak, Müge Akman, Özgür Karaer, Özlem Sülüden, Samet Ak, Serdar Şahintaş, Tibet Elgün Arpaz, Uğur Acay

Yazan:  Ray Cooney
Çevirmen: Haldun Dormen

Yönetmen: Çağrı Turnalı

Reji Asistanı: Müge Akman

Ses ve Işık: Uğur Öztavlı

Kostüm: Tibet Elgün Arpaz

Aksesuar: Beliz Yüksel

Dekor: Çağrı Turnalı & Serdar Şahintaş

Afiş Tasarım: Çağrı Turnalı

Afiş Fotoğraf: Ozan Karaca

 
Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü