Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Kadı

    • Tiyatro

    Kadı

    Müsahipzade Celal, bu oyununda Osmanlı'nın gerileme dönemlerinde adalet kurumunun bozulmasını, bu bozulmayı temsil edenlerin hukuka ve ahlaka aykırı davranışlarını eleştirmiştir.

    Paraya ve kadına zaafı olan Kadı Yakup Efendi gittiği her yerden bu zaafları yüzünden kovulmuştur. Son olarak gittiği Milo Adası'nda   genç bir kıza ailesinden kalan yüklü miktarda altının varlığını öğrenince paraya ulaşmak için çeşitli tezgahlar kurar. Fakat karşısında büyük bir engel vardır... Manastırı idare eden papazlar... Bakalım Kadı Yakup amacına ulaşabilecek mi? Önüne çıkan engelleri nasıl aşacak?

    Yazan                   : Musahipzade Celal

    Yönetmen           : Kadir YÜKSEL- Gülabi TURAN

    Yönetmen Yrd   : Filiz ÇOLAKLAR

    Müzik                   : Ömer KİREMİTÇİ

    Dekor                   : Adnan YILMAZ

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

     

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü