Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    • Türkçe
    • English
    Kadın Cinsi

    Kadın Cinsi

    Kızılay, Menekşe-1 Sk. 8/A, 06420 Çankaya/Ankara 23 Haziran 2023 Cuma
    60 dakika
    • Komedi
    • Anlatı

    Kadın Cinsi

    Yaş Sınırı: 15+

    İşi kadın, derdi kadın, bu oyunun içi dolu kadın. Kadın bedeni ile temas halindeyken toplumsal kadın meselelerine tepkisiz kalamayan Dr. Müjdegül Karaca tek kişilik gösterisi ile çok güldürecek ve bilgilendirecek. Yıllardır toplum sağlığı yararına cinsellik anlatan doktorumuz, bu kez cinsiyet konusuna mizahi bir pencereden bakıyor. Üstelik bunu bilginin ışığında yapıyor. Toplumsal cinsiyet algısı ve bunun yol açtığı etkilere dair enfes bir çalışma. Üstelik tüm söylenenler gülmece eşliğinde sahnede. Bu konuda Oscar Wilde’in söylediğini dikkate alıyoruz. “İnsanlara gerçekleri söylemek istiyorsanız, onları
    güldürerek söyleyin, yoksa sizi öldürürler.” Cinsiyet farklılığı, eşitsizliği, baskısı ve yapısal baskıya bağlı kadın cinsinin uğradığı
    haksızlıkları anlatıyoruz. Doktor Müjdegül Karaca “Kadın olduğumu ilk nasıl anladım.” diyerek başlıyor ve güldüre güldüre anlatıyor. “Kadın doğumcu komiklik yapar mı?” diyorsanız ön yargılarınızı vestiyere bırakın ve gelin. Çok güleceksiniz.
     

     

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Ankara - Ankara Yeni Sahne

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Kadın Cinsi Biletleri ve Fiyatları

    AnkaraKadın Cinsi Ankara Biletleri

    AdresAnkara Yeni Sahne
    Organizasyon Bu Tiyatro - Tiyatro İyidir
    185,00 TL'den başlayan fiyatlarla