Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Kadınlık Bizde Kalsın

    80 dakika
    • Komedi

    Kadınlık Bizde Kalsın

    Adem ile Havva'dan bu yana tarihte kadının adının yazılması unutulmuş rollerini, bu sefer Akıl Fikir Kumpanyası'nın kursiyer ekibi canlandırıyor. Yılmaz Erdoğan'ın yazdığı "Kadınlık Bizde Kalsın" oyunu tek perdelik bir güldürü olarak Boyoz Akademi sahnesinde!

     

    Yazan: Yılmaz Erdoğan

    Yöneten: Mert Bulut

    Oyuncular:

    Ahmet Anzaflıoğlu
    Ali Mesut Karslı
    Ateş Örencik
    Atilla Ali Beşer
    Batuhan Halimoğlu
    Beyza Kaynar
    Çağla Engin
    Ercan Sefacı
    Gözde Kara
    Mert Alperen Akkuş
    Onat Tütüncü
    Semih Taşar
    Sevda Acar
    Sevim Zeybekler
    Tuğrul Sütlü
    Yunes Seyed Nasr

    Teknik: Aslı Çetir - Gizem Alukan

    Genel Sanat Yönetmeni: Kerem Yalçın

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü