Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    • Türkçe
    • English
    • Hrvatski
    • Shqip
    Kahraman Sünger Bob

    Kahraman Sünger Bob

    Tuna Mh. Tiyatro Sk. No: 38 Karşıyaka Çarşı İçi İzmir 3 Aralık 2023 Pazar
    40 dakika
    • Çocuk Oyunu

    Kahraman Sünger Bob

    Oyun Başlama Saatinden Sonra Salona İzleyici Alınmamaktadır

    Salona Velisiz Çocuk Alınamamaktadır. Çocuk Sayısı ve yaşı ne olursa olsun en az 1 Veli Salonda olmalıdır.

    ETKİNLİK SAATİNDEN EN AZ 30 DK ÖNCE SANAT MERKEZİNDE OLUNMASI GEREKMEKTEDİR.

    Süre: 40 Dakika

    Yaş Sınırı: 3 ile 10 Yaş arası için uygundur.

    Sevimli kasaba da iyilik yaparak, insanlara hayvanlara yardım ederek kahramanlık görevini üstlenen Anna ve Billy kasabanın yardım ihtiyaçlarına yetişememektedir. Bu yüzden onların takımına sağlam bir kahraman daha lazımdır. Bunun için Anna'nın aklında haylaz, sakar, mutsuz Sünger Bob vardır.

    Tiyatro Durağı İçin;

    Yaş Sınırı:2+

    Süre: 45 dk

    Mini Disko ve Yüz Boyama Etkinliği Hediyelidir.

    •Tiyatro Durağı organizatörü için;Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Kahraman Sünger Bob Biletleri ve Fiyatları

    İzmirKahraman Sünger Bob İzmir Biletleri

    Organizasyon Boyoz Akademi Sanat Merkezi
    75,00 TL 'den başlayan fiyatlarla