Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Kahvaltı Zamanı

    Cumhuriyet Mahallesi Çandarlı Sokak, Atatürk Blv. No:28, 34520 Beylikdüzü 12 Şubat 2023 Pazar
    50 dakika
    • Çocuk Oyunu

    Kahvaltı Zamanı

    Etkinlik Yaş Sınırı:
    3 - 12 Yaş arası uygundur.
    Etkinlik Süresi: 50 Dk.

    Tartışmasız günün en önemli öğünü kahvaltıdır, özellikle çocuklarda, çok önemli olan kahvaltı gelişim sürecinde olan çocuklar için yağ, karbonhidrat, protein ve vitaminlerin düzenli olarak alınmasını sağlar . Sabahları kahvaltı yapılmadığında çocuklarda öğrenmede ve kas koordinasyonunda
    azalma görülür. Bu bilgiler doğrultusunda biz de çocuklarımız için kahvaltının önemi ve faydalarını anlatmak onlara sımsıcak kendilerinden oyunun içinde kendilerini bulabilecekleri bir oyun yaptık. " Kahvaltı Zamanı" adlı oyunumuzda çocuk gözüyle kahvaltılıkların faydalarını ve kahvaltının önemini anlattık. Görselleri ile çocukları farklı bir dünyaya taşımakta olan oyunumuzda kahvaltının önemi ve güzelliğini şarkılar ve danslar ile destekledik.

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İstanbul Avrupa - Beylikdüzü Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Kahvaltı Zamanı Biletleri ve Fiyatları

    İstanbul AvrupaKahvaltı Zamanı İstanbul Avrupa Biletleri

    90,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü