Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Kalpten Kalbe

    • Tiyatro

    Kalpten Kalbe

    Bilgi: Etkinliğin 14 Mayıs 2022 20:31 seansı için 1+1 hediye bilet kampanyası mevcuttur. Aynı seanstan En az 2 bilet seçiminde aktif olacaktır.

    Nilgün Belgün ve Bekir Aksoy'un baş rollerde yer aldığı, üç farklı bölümden oluşan, üç farklı kadın ve  erkek karakterlerin yer aldığı kalpten kalbe adlı oyunun

    İlk bölümünde, belli bir yaşa gelmiş olmalarına rağmen, hayatlarında bir türlü mutluluğı bulamayan ama birbirlerini tanıdıktan sonra gerçek aşkla tanışan sema ve mete'nin,

    İkinci bölümde, defalarca boşanmaya kalkan ama bir türlü ayrılamayan leyla ve tarık'ın,

    Son bölümde, dördüncü evliliğini yapmak üzereyken, başına gelen talihsizliklerle, kardeşinin yardımıyla baş etmeye çalışan Nihal ve kardeşi Nihat'ın hikayelerine tanık oluyoruz.

    Her bölümün şarkıları ve dansları eşliğinde izleyeceğimiz hikayeler, seyirciyi hem güldürüyor hem de duygusal anlar yaşatıyor.

    Yapımcılığını epizot görsel sanatların üstlendiği, Peter Quilter’in yazdığı, zeynep anacan tarafından çevrilen ve Serkan Budak'ın yönettiği,  müzik direktörlüğünü Metin Özülkü'nün kostüm tasarımını Sadık Kızılağaç'ın, dekor tasarımı Cihan Aşar'ın yaptığı ve  afiş  fotoğraflarını Zeynel Abidin Ağgül'ün çektiği,  iki kişilik müzikli bir komedi olan "Kalpten Kalbe" 15 ocak 2022'de Akatlar Kültür Merkezinde seyirciyle buluşuyor.

    Oyuncular : Nilgün Belgün, Bekir Aksoy

    Yazan : Peter Quilter

    Çeviren : Zeynep Anacan

    Yöneten : Serkan Budak

    Kostüm Tasarım : Sadık Kızılağaç

    Müzik Direktörü : Metin Özülkü

    Afiş Fotoğrafı : Zeynel Abidin Ağgül

    Dekor Tasarım : Cihan Aşar

    Koreografi : Erhan Kuş

    Yapım : Epizot Görsel Sanatlar

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü