Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Kalpten Kalbe.

    • Tiyatro

    Kalpten Kalbe - NED Yapim

    Nilgün Belgün ve Bekir Aksoy'un bas rollerde yer aldigi, üç farkli bölümden olusan, üç farkli kadin ve  erkek karakterlerin yer aldigi kalpten kalbe adli oyunun

    Ilk bölümünde, belli bir yasa gelmis olmalarina ragmen, hayatlarinda bir türlü mutlulugi bulamayan ama birbirlerini tanidiktan sonra gerçek askla tanisan sema ve mete'nin,

    Ikinci bölümde, defalarca bosanmaya kalkan ama bir türlü ayrilamayan leyla ve tarik'in,

    Son bölümde, dördüncü evliligini yapmak üzereyken, basina gelen talihsizliklerle, kardesinin yardimiyla bas etmeye çalisan Nihal ve kardesi Nihat'in hikayelerine tanik oluyoruz.

    Her bölümün sarkilari ve danslari esliginde izleyecegimiz hikayeler, seyirciyi hem güldürüyor hem de duygusal anlar yasatiyor.

    Yapimciligini epizot görsel sanatlarin üstlendigi, Peter Quilter’in yazdigi, zeynep anacan tarafindan çevrilen ve Serkan Budak'in yönettigi,  müzik direktörlügünü Metin Özülkü'nün kostüm tasarimini Sadik Kizilagaç'in, dekor tasarimi Cihan Asar'in yaptigi ve  afis  fotograflarini Zeynel Abidin Aggül'ün çektigi,  iki kisilik müzikli bir komedi olan "Kalpten Kalbe" 15 ocak 2022'de Akatlar Kültür Merkezinde seyirciyle bulusuyor.

    Oyuncular : Nilgün Belgün, Bekir Aksoy

    Yazan : Peter Quilter

    Çeviren : Zeynep Anacan

    Yöneten : Serkan Budak

    Kostüm Tasarım : Sadık Kızılağaç

    Müzik Direktörü : Metin Özülkü

    Afiş Fotoğrafı : Zeynel Abidin Ağgül

    Dekor Tasarım : Cihan Aşar

    Koreografi : Erhan Kuş

    Yapım : Epizot Görsel Sanatlar

    *NED Yapım etkinliklerinde iade yapılmamaktadır.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü