Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Kan Ayak İzleriyle Her Yere Yayıldı

    Cinnah Cad, Farabi Sk. 17/A, 06680 Çankaya/Ankara 15 Şubat 2023 Çarşamba
    60 dakika
    • Dram
    • Komedi

    Kan Ayak İzleriyle Her Yere Yayıldı

    Yaş Sınırı: 16+

    Süre: 60 dk.

    Şiddet mağduru çocuklar ne olur? Bu çaresizlikle nasıl yaşanır? Hiçbir şey olmamış gibi tüm travmalar geride bırakılabilir mi? “Hayatta her şey kronik. Geri kalanlar bizim mirasa katkımız. Bir gün kalkıp soy ağacımı budayacağım. Olduğu kadar… Olmazsa kökünden söküp atacağım.” Aile içi şiddetin en büyük şahidi ve kurbanı tekrar aynı şeylerle yüzleştiğinde çaresizliğine bu kez başkaldırmak istiyor. Tümüyle kendine özgü ve öfkeli. Hüzünlü, komik ve mahallenin içinde… “Bizi hep en yakınlarımız vurur. Bunu kabul ettiğinde zaten hiçbir darbeden kaçmıyorsun.”

    Yazan/Yöneten: Özgür Deniz Temel
    Oynayan: Sezer Sabuncu
    Asistan: Yusuf Öztürk
    Müzik: Eda Eğilmez
    Afiş: Can Çelik

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Ankara - Farabi Sahnesi

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Kan Ayak İzleriyle Her Yere Yayıldı Biletleri ve Fiyatları

    AnkaraKan Ayak İzleriyle Her Yere Yayıldı Ankara Biletleri

    AdresFarabi Sahnesi
    75,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü