Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    -

    Kanlı Nigar Müzikali.

    16 Nisan Pazar - 29 Nisan 2023 Cumartesi
    150 dakika
    • Dram
    • Komedi

    Kanlı Nigar Müzikali

    Yaş Sınırı: 13 yaş ve üzeri için uygundur.
    Süre: 2 saat 30 dk.

    Kanlı Nigar Müzikali 20 Kişilik Dev Kadrosuyla ve Canlı Orkestrasıyla Yoğun İstek üzerine 2022-2023 sanat sezonunda yine sizlerle beraber...

    Geleneksel Türk Tiyatromuzun en önemli figürlerinden biri olan Kanlı Nigar’ın acıklı, komik, müzikli, danslı serüveni anlatılıyor. Sadık Şendil’in yazdığı 2 perdelik seyirlik bir oyun olan Kanlı Nigar, Geleneksel Türk Tiyatrosunun pek çok unsurunu içerisinde barındırıp, Tiyatromuzun eski ustalarına bir selam gönderiyor.

    Fakir bir ailenin kızı olan Nigar zengin şımarık bir ailenin yanına hizmetçi olarak verilmiştir. Evin beyinden kedisine kadar herkes ile birçok sorun yaşayan, birçok badirelere maruz kalan Nigar, neden Kanlı Nigar olmuştur? İşin özü bu aslında… Her ne kadar her şeyi yaşamışsa da bir şekilde buna dur demenin yolunu hep arıyor ve sonunda da kendi sistemini yazıyor Nigar. Kadının fendi erkeği yendi düşüncesinin dramatik bir işleme ile ön plana çıkartıldığı oyunda, Nigar, hayatın her yükünü en ağır şekilde taşımış olan bir kadın. Ama sonunda hayat ona taşımayı da öğretiyor.

    2 Saat 30 dakika süren Kanlı Nigar, günümüze kadar en yalın haliyle gelen nadide eserlerden biridir.

    Kadro:
    Oyuncular: Eda Koca, Yasin Topkara, Mert Yeldan, Rıdvan Topal, Oktay Ayaz, Cemile Yücel, Simge Gülhan, Tutku Erbaş Kızılarslan, Alp Taş, Serdar Soylu, Cem Hüseyin Görmez, Makbule Arı, Hande Yurt, Ecem Erandaç, Ömür Yüksekcan, Murat Kılıç, Onur Yıldırım

    Orkestra:
    Klarnet:
    Ömercan Bolluk
    Kanun: Hüseyin Sezik
    Perküsyon: Okan Sezik
    Keman: Ahmet Başaran
    Müzik: Cem İdiz
    Müzik Danışmanı: Kemal Günüç – Semih Bayraktarlar
    Yardımcı Yönetmen: Alp Taş
    Genel Koordinatör: Erol Şişeci
    Dekor Tasarım: Fikret Kurt
    Kostüm Tasarım: Selma Kurt
    Işık Tasarımı: Efecan Fidan
    Sahne Amiri: Mert Yeldan
    Kulis Şefi: Rıdvan Topal

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Ankara - Ankara Yenimahalle Dört Mevsim Tiyatro Salonu
    İzmir - İzmir Narlıdere AKM Gürdal Tosun Sahnesi

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Kanlı Nigar Müzikali. Biletleri ve Fiyatları

    AnkaraKanlı Nigar Müzikali. Ankara Biletleri

    Hun Kültür Sanat
    Organizasyon Hun Kültür Sanat
    170,00 TL'den başlayan fiyatlarla

    İzmirKanlı Nigar Müzikali. İzmir Biletleri

    Hun Kültür Sanat
    Organizasyon Hun Kültür Sanat
    180,00 TL'den başlayan fiyatlarla