Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Karagöz Dişçide (Konuk Çocuk Oyunu)

    • Çocuk Oyunu

    Karagöz Dişçide

    Yaş Sınırı : 10

    Karagöz diş ağrısından uyuyamamıştır. Karısından medet umar ama karısı ona dişçiye gitmesini söyler. Komşuya gider ama komşusu Ona geleneksel şakalardan yaparak kızdırır. Sokaktan geçen Külhanbeyinden yardım ister fakat onunla konuşurken ona yanlış hitap eder. Buna kızan Külhanbeyi "Seni tedavi edeceğim." diyerek Karagöz'e oyun oynar. Karagöz pencerede asılı kalır. Hacivat gelip KAragöz'ü aşağı indirir ve yaptığı yanlışı anlatır. Biraz uğraştıktan sonra Hacivat Karagöz'ü dişçiye gitmeye ikna eder. Karagöz korkmaktadır. Ancak dişçiye gittiklerinde hiç de korkuya gerek olmadığını anlar. Karagöz dişçiyi uğraştırsa da sonunda tedavi olmuş ve ağrısı geçmiştir. Evin önüne gelip uykuya dalar. Rüyasında, çektirdiği çürük diş Karagöz'den kendisini korumadığı için hesap sorar. Karagöz'ü kovalar. Diğer sağlam dişler de Karagöz'ü terk etmeye başlarlar. Çok üzülen Karagöz ağlayarak uyanır. Yanında Hacivat vardır. Dersini alan Karagöz yeni bir diş fırçası almak için eczaneye gider. Hacivat'ın dizeleriyle oyun son bulur. 

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü