Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Karagöz ve Yüzsüz Deli Hırsız

    55 dakika
    • Gençlik
    • Gölge Oyunu

    Karagöz ve Yüzsüz Deli Hırsız

    9 Yaş üstü gençler ve aileleri için çok farklı bir sahneleme anlayışıyla perdeye taşınmış olan bir Karagöz oyunu.                                                  Özgün müzikleri ve perde kullanımıyla dikkat çeken oyunda Karagöz ustası Hayali Yüce Ali ve asistanlarının harika çalışmalarıyla ustalıklı bir gölge oyunu ruhunu yaşayacaksınız. Karagöz bir tavuk çiftliğinde gece bekçisidir. Çiftliğin yakınında arkeolojik kazı yapılan bir alan vardır. Tarihi eser kaçakçıları Yüzsüz Deli Hırsız ve Yüzsüz Deli Beyefendi çiftliğin hemen yanındaki tarlada gizlice kazı yapmaya kalkarlar. Bu üçü karşılaşınca ortalık karışır.

    Yazan:

    Ahmet Önel

    Haluk Yüce

    Samet Karadeniz

    Yöneten: Haluk Yüce

    Müzik: Nedim Yıldız

    Oynatan: Hayali Yüce Ali

    Yardaklar:

    Marina Yüce

    Şirin Ceylan Özen

    Hami Mavrigan

    Savaş Bayram

    *Çocuk oyunlarında ön koltuklar çocuklar için ayrılmıştır. Etkinlik sahibi oyunun durumuna göre koltuk düzeninde değişiklik yapabilir.

    *Gerektiği takdirde Hes kodu kontrolü yapılacaktır. Lütfen Hes kodunuzu yanınızda bulundurunuz.

    * Oyun esnasında seyircilerin maske takması zorunludur. Lütfen alana maskesiz gelmeyiniz.

    *Gerekli kontrollerin yapılması bakımından oyun saatinden en az 15 dakika önce alanda bulunmanızı rica ederiz.

    *Oyunlar belirtilen saatte başlar. Oyun başladıktan sonra içeriye seyirci alınmamaktadır. Geç kalma durumlarından dolayı bilet iadesi alınmaz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü