Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Karanlık Kutu

    İzmir - Tiyatrolog Alsancak Sahnesi Alsancak Mahallesi Kıbrıs Şehitleri Cad. İşçimenler İş Hanı D:146/B, 35220 Konak 5 Ekim 2022 Çarşamba
    90 dakika
    • Komedi
    • Gerilim
    • Yetişkin Oyunu

    Karanlık Kutu

    Kültür ve Turizm Bakanlığının Maddi Katkılarıyla

    Süre : Tek Perde - 90 dk

    Yaş Sınırı : Yetişkin Oyunu

    Tür: Komedi & Dram

    Eşler birbirlerinin telefonuna baksa sizce kaçı ayakta kalır? Artık her şeyimiz telefonlarımızın içinde. Bir akşam yemeğinde tüm sırlarınızın ortaya çıktığını bir düşünün? Neler olacağını tahmin bile edemezsiniz…

     

    Yazan ve Yöneten: Çağrı Turnalı

    Oyuncu Kadrosu: Berfu Nur Şenarık, Burak Korkmaz, Çağrı Turnalı, Hülya Savran Düzarkış, Mehmet Savat, Mustafa Çolak, Müge Akman, Nida Öztürk

    Uyarlayan ve Yöneten: Çağrı Turnalı

    Reji Asistanı: Çağdaş Sur

    Sahne Amiri: Fatma Kılıçsoy

    Ses ve Işık: Serdar Şahintaş, Davut Yörük

    Aksesuar: Beliz Yüksel

    Dekor: Serdar Şahintaş

    Kostüm: Hülya Savran Düzarkış

    Makyaj: Esmanur Sürücü

    Afiş Tasarım: Çağrı Turnalı

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü