Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Karanlıkla Dans

    Mozart PSM İzmir Ege Perla Sahnesi. Ozan Abay Caddesi, Çınarlı Mahallesi No:8, KONAK / İZMİR 28 Şubat 2023 Salı
    60 dakika
    • Dram

    Karanlıkla Dans

    Etkinlik Yaş Sınırı:
    16+

    İç içe geçmiş bir zamanda uyanma vakti gelen kadınlardan biri bu sefer rüyasında iç sesiyle birlikte uyanır. İç sesiyle yüz yüzedir ve kuyruk kuyruğadır. Artık karanlıkla dans başlamıştır. Kim arayan kim kaçandır? 
    ''Ben'' den içeriye doğru ilerleyen oyunda oyunculuk performansı, dans ve kukla birlikte hareket ediyor ve somut-soyuta/soyut-somuta dönüşüyor. 
     

    Künye

    Yazan-Yöneten: Özlem Polat
    Oyuncular: Beste Polat/Özlem Polat
    Müzik: Anonim
    Müzik Düzenleme: Barış Çetin
    Koreografi: Metehan Gözütok
    Kuklalar: Kukla Fabrikası
    Dekor Uygulama: Ayhan Polat
    Afiş Tasarım Ve İllüstrasyon: Tuğçe Sarıdede

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İzmir - Mozart PSM (Ege Perla)

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Karanlıkla Dans Biletleri ve Fiyatları

    İzmirKaranlıkla Dans İzmir Biletleri

    AdresMozart PSM (Ege Perla)
    70,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü