Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    -

    Kardeşlik Diyarı

    Hasanpaşa Mahallesi Atabey Sokak No 9 Kadıköy Kadıköy / İstanbul 08 Nisan Cumartesi - 22 Nisan 2023 Cumartesi
    40 dakika
    • Çocuk Oyunu

    Kardeşlik Diyarı

    Yaş Sınırı: 2+
    Süre: 40 dk.

    Bir zamanlar, topraklarında kötülük ve kavganın hüküm sürdüğü bir diyar varmış. Bu diyara “Kardeşlik Küresi” gibi mucizevi bir kürenin gelmesiyle birlikte kötülük yerini iyiliğe, kavga yerini barışa, huzura ve mutluluğa bırakmış. Sevgi ve barışın devamlılığı için kürenin korunması lazımmış. Ta ki kötü cadı küreyi kötü emellerine alet edene kadar! “Kardeşlik Diyarı” sevgi ve insanın özündeki iyilik üzerine bir oyun. Yediden yetmişe izleyen herkesi kendi içinde bir yolculuğa çıkaracak ve önemli bir kavram üzerine düşünmeyi sağlayacak: Gerçek iyilik küre de mi? Yoksa içimizde mi?

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İstanbul Anadolu - İkincikat Kadıköy Sahne

     Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Kardeşlik Diyarı Biletleri ve Fiyatları

    İstanbul AnadoluKardeşlik Diyarı İstanbul Anadolu Biletleri

    Adresİkincikat Kadıköy Sahne
    SON 10 KOLTUK Koltuklar tükenmeden biletini al
    Organizasyon İkinci Kat
    100,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Adresİkincikat Kadıköy Sahne
    SON 10 KOLTUK Koltuklar tükenmeden biletini al
    Organizasyon İkinci Kat
    100,00 TL'den başlayan fiyatlarla