Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    -

    Karlar Ülkesi: Olaf

    40 dakika
    • Çocuk Oyunu

    Karlar Ülkesi : Olaf

    Süre: 40 dk.

    Yaş Sınırı: 2 yaş ve üzeri için uygundur.

    Elsa’nın anlattığı hikayede Pinokyo’nun gerçek bir çocuğa dönüştüğünü öğrenen Olaf için yeni bir hayal başlar.“ Gerçek insan olma” Hayali. O da artık yazın güneşlenebilecek, sıcağın tadını çıkarabilecek ve en önemlisi atan bir kalbi olacak.Pinokyo’nun, Elsanın, Troll’un içinde olduğu oyunumuzu izleyince hem çok eğleneceksiniz hem de çok şaşıracaksınız.Sizce Olaf gerçekten gerçek bir insan olabiliyor mu? Bunun cevabını öğrenmek için haydi tiyatroya…
     

    Oyuncular :
    Mazlum Tanhan
    Nuriye Bozkurt
    Ramazan Tekin
    Nihal Akkuş
    Ogün Yılmaz

    Sahneye Uyarlayan: Mazlum Tanhan
    Yöneten: Mazlum Tanhan
    Reji Asistanı: Pelin Kayıboğlu
    Müzik: Uğurcan Keçelioğlu
    Dekor Tasarım: Ramazan Tekin % Nuriye Bozkurt
    Dekor Uygulama:İzmir Çocuk Tiyatrosu
    Kostüm:Nihal Akkuş
    Işık Teknisyeni: Sedat Alşahin

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu