Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    Kavuniçi Düşler

    Kavuniçi Düşler

    Bahariye, Yaşar Aksoy Sk. no:31/E, 35500 Karşıyaka/İzmir 17 Haziran Cumartesi - 08 Temmuz 2023 Cumartesi
    90 dakika
    • Trajikomedi

    Kavuniçi Düşler

    Tek Perde

    *Yaş sınırı bulunmamaktadır.

    Her insan hayal kurar. Kimi kurduğu hayaller için yaşar. Kimi de yaşayabilmek için hayal kurar. Bazı hayaller gerçeklerden daha acımasız olabilir...
     

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İzmir - Tiyatro Arge

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Kavuniçi Düşler Biletleri ve Fiyatları

    İzmirKavuniçi Düşler İzmir Biletleri

    AdresTiyatro Arge
    Organizasyon Tiyatro Arge
    90,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    AdresTiyatro Arge
    Organizasyon Tiyatro Arge
    90,00 TL'den başlayan fiyatlarla